Koučink . . . cesta k růstu

Pro koho je koučink cesta?

Provázím na cestě lidi, kteří se chtějí posunout dál, vykročit ze zajetých kolejí, hledají odpovědi na své otázky – o vztazích, o pracovním uplatnění, o cestě za svým snem, o svém zdraví, a mnoho dalších.

Jak pracuji?

Pomáhám lidem rozvíjet svou vnímavost. Učím je zachytit, pojmenovat, sdílet a pochopit své pocity. Ukazuji jim, jak mohou využívat své emoce jako zdroj sebepoznání a životní kompas. A mám obrovskou radost, když u klientů, které provázím, vidím někdy postupné, jindy náhlé uvědomění, uvolnění, radost z pochopení, nabití energií a odhodlání. Ty emoce nejsou vždy v tomto pořadí a nejsou pokaždé takto idylické. Často jim předchází prohlédnutí našich vlastních iluzí, a to není vždy příjemný proces. Přesto je to cesta, která vede k pestrobarevnému prožívání, autenticitě, motivaci a harmonii v životě.

Co si lidé odnášejí?

Někdo najde odopověď na otázku, která ho trápí. Jiný považuje hledání odpovědí > poznávání > osobní růst za smysl svého života. Propojováním zkušeností ve vnějším světě s uvědomováním si souvislostí ve vnitřním světě získáváme nový rozměr reality. A díky rozvoji schopnosti využívat jak své racionální, tak iracionální vnímání se nám v důsledku žije lépe, bohatěji a radostněji.

 

Rozhodli jste se ve svém životě něco pochopit, či změnit?

MÁM ZÁJEM O ROZHOVOR

Adéla Bobková Humlová

603 420 095
adela.bobkova@sofidea.cz

Potkat se můžeme v Praze
Václavské nám. č. 21, 110 00 Praha 1
(budova Svazu českých a moravských výrobních družstev)

nebo v Řevnicích
Revoluční 1095, 252 30

Mám zájem o zasílání newsletteru


Sociální sítě: