Koučink

Mnoho lidí usiluje o dosažení svého tím, že se snaží realitu nevidět, přiohnout, podmanit, převálcovat. Snaží se měnit ty druhé, aby „lépe pochopili“ … To ale nikam nevede. Realita je pořád realitou a druhé lidi nezměníme tím, že je budeme přesvědčovat o své pravdě. Naši vlastní realitu můžeme měnit pouze tím, že ji přijmeme takovou jaká je a začneme měnit sebe.

Provázím na cestě lidi, kteří se chtějí posunout dál, vykročit ze zajetých kolejí, hledají odpovědi na své otázky – o vztazích, o pracovním uplatnění, o cestě za svým snem, o svém zdraví, a dalším. Hledání odpovědí > poznávání > osobní růst považuji za smysl života, který má příjemný vedlejší efekt. Totiž, že se nám díky nabytým zkušenostem žije lépe, bohatěji a radostněji.

Pomáhám lidem zorientovat se ve svých protichůdných motivacích. Učím je zachytit, pojmenovat, sdílet a pochopit své pocity. Ukazuji jim, jak mohou využívat své emoce jako zdroj sebepoznání a životní kompas. A mám obrovskou radost, když u klientů, které provázím, vidím někdy postupné, jindy náhlé uvědomění, uvolnění, radost z pochopení, nabití energií a odhodlání. 🙂 Ty emoce nejsou vždy v tomto pořadí a nejsou pokaždé takto idylické. Často jim předchází prohlédnutí našich vlastních iluzí a to není vždy příjemný proces. Přesto je to cesta, která vede k pestrobarevnému prožívání, autenticitě, motivaci a harmonii v životě.

Rozhodli jste se ve svém životě něco pochopit, či změnit?

MÁM ZÁJEM O ROZHOVOR

Adéla Bobková Humlová

603 420 095
adela.humlova@sofidea.cz

Potkat se můžeme v Praze
Václavské nám. č. 21, 110 00 Praha 1
(budova Svazu českých a moravských výrobních družstev)

nebo v Řevnicích
Revoluční 1095, 252 30

Mám zájem o zasílání newsletteru


Sociální sítě: