Pár slov o mně

Profesní zaměření

Většinu svého profesního života jsem pomáhala lidem rozvíjet a uplatnit jejich potenciál, ať už jsem byla v roli personalistky, manažerky, nebo koučky. Jedenáct let jsem sbírala zkušenosti v personální agentuře Axios, kterou jsem spoluvlastnila a vedla. Působila jsem také jako poradce při výběru podnikových IS a spolupracovala jsem na analýze systémů pro znalostní, informační a personální management. Baví mě propojovat svou znalost firemního prostředí se schopností práce s lidmi.

V posledních 14 letech se vydatně věnuji svému osobnímu rozvoji a učím se být vnímavějším a autentičtějším člověkem. To, co jsem se naučila, předávám dál. Pomáhám lidem motivovat sebe i ostatní, rozvíjet vztahy v práci i v soukromí, vnímat a chápat své emoce a pocity a využívat je při svém rozhodování. Moderuji firemní workshopy, zapojuji lidi do týmové práce, podněcuji je v diskuzích o inovacích.

 

S dcerou Hankou vyrábíme Life Designer

S dcerou Hankou společně vyrábíme inspirativní diář Life Designer, který nabízíme spolu s Průvodcem na cestě za svou vizí, jehož jsem autorkou.

Life Designer je všestranný organizér, který dohromady s průvodcem pomáhá nejen nám, ale i našim zákazníkům, pracovat se svým časem, se svými myšlenkami a nápady, a zároveň si uvědomovat své priority, které nám pomáhají najít svou vizi a jít za ní.

 

Jaké školy mě ovlivnily?

Principy života

Principy života jsou školou praktické sebezkušenostní filosofie zaměřené na vlastní sebepoznání a osobní růst. Autorkou tohoto přístupu je Helena Vertelmanová. Její semináře studuji zhruba 14 let (= cca 170 dnů výcviku).

Bioenergetika

Cílem bioenergetiky je navyšování energie v těle. Aby energie tělem proudila, potřebujeme uvolnit energii z míst, kde jsou uložené traumatické prožitky. Bioenergetika pracuje traumaty prostřednictvím prožitku a práce s tělem. Absolvovala jsem výcvik u Johna Hawkena (18 dnů).

Improdivadlo

Improvizované divadlo je úžasná škola hrou. Tato platforma je dnes určená pro širokou veřejnost – pro lidi, kteří se chtějí hravou formou učit hrát divadlo, nebo jen prezentovat, pohotově reagovat, zkrátka improvizovat. Pro mě osobně byly tréninky  odreagováním, tréninkem mozku, bohatou inspirací pro práci s lidmi a skutečnou pokladnicí v sebepoznání. Hodně mi pomohly nebát se mluvit před lidmi bez předchozího detailního promyšlení celé přednášky, ale také pro vedení workshopů hravou formou.

Další směry:

  • Individuální systemika – Artho Wittemann
  • Rodinné konstelace
  • Mental Healing – Clemens Kuby
  • Šamanismus – cesta transformace
  • Points of You – koučinkové karetní hry

 

Kdo jsem – v obrazech, bez komentáře

 

Adéla Bobková Humlová

603 420 095
adela.bobkova@sofidea.cz

Potkat se můžeme v Praze
Václavské nám. č. 21, 110 00 Praha 1
(budova Svazu českých a moravských výrobních družstev)

nebo v Řevnicích
Revoluční 1095, 252 30

Mám zájem o zasílání newsletteru


Sociální sítě: