Anketa

Které téma je pro Váš osobní rozvoj nejpřínosnější?
Celkem hlasů : 35

O mně

O mé profesi

Svou profesní dráhu jsem začínala jako poradce při výběru ekonomických informačních systémů. Bylo to v době, kdy tento typ software teprve vznikal a na trhu se začínaly objevovat první profesionální systémy jako ABRA, BYZNYS, MONEY, ÚČTO a další.

Poté jsem 11 let působila v personální agentuře AXIOS, kterou jsem později vedla a spoluvlastnila. Za svůj úspěch v AXIOSU považuji vývoj CRM systému PEXESO, který i dnes najde jen malou konkurenci, a také spojení s největší japonskou personální společností Staff Service, která v AXIOSU získala podíl.

Od roku 2010 vlastním společnost SOFIDEA, která se zaměřuje na zavádění změn ve firmách, koučink a personální management. V koučinku zhodnocuji zkušenosti jak z personalistiky a psychologie, tak managementu a podnikání. Důležitý background pro tuto práci jsem získala mj. díky seminářům Principy života, na kterých jsem získala na mnoho věcí nový náhled a které mne obohacují dodnes.

 

 

O mé filosofii

Pochopila jsem, že vše co prožívám, je nejenom výsledkem mých předchozích kroků, ale zároveň projevem mého SOUČASNÉHO vnímání hodnot. Za všechno, co získávám, ve stejnou chvíli zároveň ztrácím všechny ostatní příležitosti, které jsem mohla využít. Proto je moc důležité, aby mé kroky byly dobře uvážené a směřovaly k CÍLI, který pro mne má vysokou hodnotu.

Pokud chci dosáhnout svého cíle, musím ve svém životě provádět ZMĚNY. Proces změny znamená, že nejprve pochopím princip, který se v mém dřívějším jednání neosvědčil, přehodnotím svou předchozí zkušenost (neboli doslova změním své hodnoty) a vyrovnám závazky, které z mého jednání vyplynuly.

Ke všemu tomu hledání svého cíle a hodnot, které jsou pro nás důležité, nám slouží ROZUM, POCITY, INTUICE A EMOCE. Naslouchat těmto nástrojům a umět je využívat se učíme celý život. Čím lépe je umíme používat, tím větší máme moc nad svým vlastním životem. Tato škola je hrou a zároveň dobrodružným objevováním, které stojí za to prožívat. K tomu bych ráda pozvala i Vás ...